Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 180 produkty.
1500CBM Pokrycie Zapachowy dyfuzor olejków eterycznych Sam system kontroli zapachu
| Podanie:: | Hotel, Komercyjny, Gospodarstwa Domowego |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny |
| Napięcie:: | DC12V2A |
Dyfuzor aromaterapii czarny, zamontowany na ścianie
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Ustawienia timera: | 1 godzina/3 godziny/6 godzin/ |
| Wielkość produktu: | 65*15*14 (cm) |
24K Magic Hotel klimatyzacja oleje zapachowe zarówno do użytku biznesowego i domowego
| Materiał: | Naturalna Esencja |
|---|---|
| Zapach: | 24K Magiczne |
| Cechy: | Do użytku z dyfuzorem zapachowym |
Hurtowy dyfuzor zapachowy do pomieszczeń Materiał metalowy i żywotność 8000 godzin
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
Dyfuzor olejku aromaterapeutycznego 31w 5000cbm 6ml / h Do lobby hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Głośność dźwięku: | <40dba |
Aluminiowy dyfuzor olejków zapachowych 500 ml 12v 2A HVAC Hotel Lobby
| Głośność dźwięku: | < 25dba |
|---|---|
| Pojemność: | >200ml |
| Źródło prądu: | Elektryczny |
Ścienny system zapachowy HVAC 1000 mkw. Ft. Obszar pokrycia Kolor biały
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |

