Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 168 produkty.
Dyfuzory aromaterapii o zasięgu 500 cbm z instalacją ścienną i poziomem hałasu mniejszym niż 35 dB
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
130 ml napełniona maszyna zapachowa do oleju / aluminiowy automatyczny dyfuzor zapachowy
| Kolor:: | Czarny, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
Nanotechnologia Metalowy, wykwintny dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni do montażu na ścianie, 500 ml
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
System rozpraszania zapachów Dyfuzor zapachowy Maszyna do zdalnego sterowania z bezpośrednim wentylatorem
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
1.5ml / H 15W 600cbm Dyfuzor olejków eterycznych z pompą powietrza
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Napięcie: | 12v1a |
400 ml aromaterapeutyczny dyfuzor olejów eterycznych doskonały dodatek do Twojej spokojnej przestrzeni
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| Pojemność: | 500ml-2,6l |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
Pilot zdalnego sterowania 6W DC12V POM Dyfuzor zapachowy z dyszą
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Źródło prądu:: | Elektryczny |

