Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 168 produkty.
Kolorowa aluminiowa cicho działająca maszyna do powietrza o niskim poziomie hałasu w biurze
| Kolor:: | Czarny, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
Metal 22W 2000m3 500ml Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500 / 1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12 V. |
Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac 22W metalowy 1000ml
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500/1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12V |
Automatyczny dyfuzor zapachowy i cyfrowe ekrany reklamowe
| Nazwa produktu: | Wyświetlanie reklam |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Materiał: | Metalowa obudowa + panel ze szkła hartowanego |
Odtwarzacz reklamowy LCD i bezdotykowy automatyczny dozownik środka dezynfekującego do rąk i dyfuzor zapachowy
| Nazwa produktu: | Wyświetlanie reklam |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Materiał: | Metalowa obudowa + panel ze szkła hartowanego |
Dyfuzor zapachowy naścienny Odtwarzacz reklamowy LCD i bezdotykowy automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk
| Nazwa produktu: | Wyświetlanie reklam |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Materiał: | Metalowa obudowa + panel ze szkła hartowanego |
Dyfuzor zapachowy Digital Signage Reklama Mionitor Display Środek do dezynfekcji rąk
| System operacyjny: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| Materiał: | Metalowa obudowa + panel ze szkła hartowanego |
| Instalacja: | Możliwość montażu na ścianie, samodzielna |
Dyfuzor zapachowy bezpieczeństwa Maszyna Reklama Mionitor Display Środek do dezynfekcji rąk
| Nazwa produktu: | Wyświetlanie reklam |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Materiał: | Metalowa obudowa + panel ze szkła hartowanego |
Montaż dyfuzora zapachowego / reklamy Mionitor Display Odkażacz do rąk Digital Signage
| Nazwa produktu: | Wyświetlanie reklam |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Materiał: | Metalowa obudowa + panel ze szkła hartowanego |

