Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 180 produkty.
TWIN Pump Dyfuzja zimnego powietrza Metalowa maszyna zapachowa 500 ml na powierzchnię 200 metrów kwadratowych
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, biurkowy |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Dyfuzor powietrza zapachowego o powierzchni 200 metrów kwadratowych / Miejsca komercyjne Automatyczny odświeżacz powietrza
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Sprzęt do węgla zapachowego o napięciu 12V o pojemności 500 ml z zasięgiem 500 CBM dla dużych przestrzeni
| Wyjście mgły: | 1000 galonów/dzień |
|---|---|
| Typ: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
| Pojemność: | 500ml |
Kontrolowane przez aplikację urządzenie do aromatyzacji powietrza o zasięgu 500CBM i wytrzymałej metalowej obudowie do użytku komercyjnego
| Pojemność: | 0,5 - 2,0 l |
|---|---|
| Kontrola wilgotności: | Typ mikrokomputerowy |
| Funkcja czasu: | Tak |
Aplikacja sterowana przez urządzenie do odurzania powietrza z zasięgiem 1000CBM i dwuletnią gwarancją na duże przestrzenie
| Kontrolowane przez aplikację: | Tak |
|---|---|
| Pojemność: | > 200ml |
| Źródło zasilania: | Elektryczny |
DC12V Zapach zapachowy Air Machine 15W Aroma Dyfuzor Maszyna Aluminiowa butelka
| Zasięg: | 1200CBM |
|---|---|
| zużycie oleju: | 0-1,8 ml/godzinę |
| Moc (W): | 15W |
Pionowa aluminiowa maszyna zapachowa 200m3 300CFM 5W 130ml
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Napięcie: | DC12V1A |

