Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 168 produkty.
Indywidualne ciche dyfuzory aromaterapeutyczne HVAC zainstalowane dla sklepów
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Maszyna do zapachów hotelowych o mocy 5 W 120 ml Pojemność 800-1000 stóp kwadratowych Powierzchnia pokrycia
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
|---|---|
| Waga: | 1,8 kg |
| Wielkość: | 71*45*38cm |
1 ml/h Maszyna do dyfuzji zapachów Niski poziom hałasu 25 dB 5 Grupy Ustawienie czasu
| Objętość natrysku: | 1ml/H |
|---|---|
| Czas pracy: | Ustawienie timera dla 5 grup |
| Materiał: | Aluminium |
100ml Dyfuzor Zapachowy Pojemność Zapachu: Doświadczenie Aromaterapii z Napięciem 12V
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30min Spray Interval Mały dyfuzor aromatyczny dla odświeżającej i pobudzającej przestrzeni
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Plastikowy biały dyfuzor zapachów dla kojącego doświadczenia aromaterapii
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
30 ml/h Dyfuzor zapachu objętościowego z 30 min. Interwalem rozpylania Wyższe osiągi
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
Indywidualna maszyna zapachowa do hotelu Srebrny aluminiowy dyfuzor zapachowy HVAC o dużej powierzchni
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
ABS PP Długotrwały dyfuzor zapachowy z objętością natrysku 25-50 ml / h
| Scent Capacity: | 10ml |
|---|---|
| Spray Volume: | 25-50ml/h |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |

