Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 168 produkty.
Komercyjna maszyna zapachowa HVAC Sterowany przez aplikację dyfuzor zapachowy bez wody
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Pojemność (CFM): | 600 cbm |
| Rodzaj: | Nawilżacz Cool-Mist Impeller, dyfuzor olejków eterycznych |
Akumulatorowy bezwodny dyfuzor zapachowy o powierzchni 100 m² Zmywalna dysza 50 ml
| Nazwa produktu: | Zapachowa maszyna do powietrza |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Maksymalizacja czasu pracy: | 250 godzin |
Komercyjna elektryczna dyfuzor zapachowy 500 ml Domowa maszyna zapachowa HVAC z wentylatorem
| Uzupełnij butelkę: | 500 ml |
|---|---|
| Wbudowany wentylator: | Nie |
| Kolor:: | Biało - czerwony |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Biały dyfuzor zapachów z timerem, niskim poziomem hałasu i wydajnością
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Zdalnie sterowana maszyna do węgla zapachowego o powierzchni 100 m2 i objętości 30 ml/h
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
Maszyna zapachowa 30 ml / h do aromaterapii i rozpraszania zapachów
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Zasilacz prądu stałego Zdalne sterowanie Zapachowa maszyna powietrzna Biały kolor Mały rozmiar
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
HVAC Zainstalowana regulowana maszyna zapachowa Nano Technologia do holu hotelowego
| Źródło prądu: | Elektryczny |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE, RoHS |
| Typ: | dyfuzor olejków eterycznych |

