Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 180 produkty.
21,5-calowy samodzielny wyświetlacz reklamowy Mionitor Środek dezynfekujący do rąk i dyfuzor zapachowy Digital Signage
| Nazwa produktu: | Wyświetlanie reklam |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Materiał: | Metalowa obudowa + panel ze szkła hartowanego |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| Numer modelu: | MX-601 |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Woltaż: | 220-240V |
Dyfuzor zapachowy z tworzywa sztucznego o małej mocy prądu stałego o powierzchni 100 m2
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
130 ml pilot kolorowy przenośny aluminiowy dyfuzor zapachowy
| Napięcie:: | 12v1a |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Elektryczny dyfuzor zapachowy Hvac / srebrny dyfuzor zapachowy do supermarketu
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Anodowane aluminium 100 Square Ft 130ml 6W Air Aroma Diffuser
| Napięcie:: | 12V1A |
|---|---|
| Moc:: | 6W |
| Hałas:: | < 30dba |
HVAC Przenośny dom Pomieszczeniowy Dyfuzor zapachowy 220V Czarny aluminium samodzielny
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
Anodowana aluminiowa maszyna do odświeżania powietrza, elektryczna maszyna zapachowa 12V 1A
| Materiał:: | Anodowane aluminium |
|---|---|
| Pompa powietrza: | Japońska pompa Nidec |
| Kolor:: | Czarne srebro |
Bezwodny zapachowy nebulizator olejków eterycznych Inteligentna kontrola aplikacji Air Aroma Machine
| Instalacja: | Podłączony do HVAC |
|---|---|
| Pompa: | Wyprodukowane w Niemczech |
| Kolor: | biało-czarny |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Numer modelu: | MX-603 |
|---|---|
| Woltaż: | DC12V |
| Moc: | 6W |

