Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 180 produkty.
Automatyczny dyfuzor zapachowy Wyświetlacz LCD Mini wentylator Cool Mist Air Aroma Dyfuzor
| Moc (W): | 5 |
|---|---|
| Napięcie (V): | 12 |
| Gwarancja: | 1 rok |
400 ml Dyfuzorów aromaterapeutycznych z maksymalnym zużyciem oleju 1,5 ml/ h ± 5% 20, 2*8*15, 5 Cm Rozmiar produktu
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Pojemność: | 500 ml (16,91 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
130ml 12V1A Bezwodny pilot zdalnego sterowania Maszyna zapachowa Aluminium
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Napięcie: | DC12V1A |
Naścienny Air Aroma Machine Bezwodny zapachowy dyfuzor olejków eterycznych do hotelu
| Moc (W): | 5 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Aplikacja: | Reklama w telewizji |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Pojemność: | 500 ml (16,91 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
12V 1A Cicha praca komercyjne maszyny zapachowe do sklepów firmowych
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Kontrolowane przez aplikację: | TAk |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| Numer modelu: | MX-601 |
|---|---|
| Wymiary produktu: | 30*15*36cm |
| Wymiary pakietu: | 42*41*48cm |
Dream On Hotel Kolekcja oleju zapachowego Naturalna biała herbata
| Materiał: | Naturalna Esencja |
|---|---|
| Zapach: | Śnij dalej |
| Cechy: | Do użytku z dyfuzorem zapachowym |
Cabana 500ml Hotel Collection Oleje eteryczne z cytryną, jasminem, piżmem i innymi zapachami
| Materiał: | Naturalna Esencja |
|---|---|
| Zapach: | Domek |
| Cechy: | Do użytku z dyfuzorem zapachowym |

