Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 180 produkty.
Ścienny dyfuzor do olejków eterycznych 150ml, komercyjny, 8W 12V
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 150 ml |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 8w |
PBT ABS Aroma Scent Nebulizator 6,5 H Naładowane nawilżanie POK
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Aplikacja: | Gospodarstwo domowe |
| Prywatna forma: | TAk |
15W komercyjny dyfuzor zapachów HVAC 500ml sterowany aplikacją, montowany na ścianie
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 8w |
| Woltaż: | 12v |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 8w |
| Woltaż: | 12v |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| Pojemność: | 800ml |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 8w |
15W Cichy ścienny komercyjny dyfuzor zapachów, zasięg 1200m3
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |
Mały obszar 130ml 6W Dyfuzor zapachowy 300cbm
| Kolor:: | srebrny, czarny, złoty |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Moc:: | 6 W. |
Biały dyfuzor zapachowy HVAC zasilany prądem zmiennym o pojemności 130 ml na olejek eteryczny
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |

