Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 180 produkty.
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Pojemność: | 150 ml (5,07 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 8w |
| Woltaż: | 12v |
Commercial Aroma Diffuser with > 200 mL Capacity 8W Power and 12V Voltage for HVAC Scent System
| Kontroluj aplikacji: | Tak |
|---|---|
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
| Tworzywo: | Metal |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 8w |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 8w |
Kontrola aplikacji na telefon Domowa maszyna zapachowa Naścienny dyfuzor olejków eterycznych
| Hałas: | <36 dB |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, biurkowy, do montażu na ścianie |
| Materiał: | aluminium + metal |
Komercyjny dyfuzor aromatów 1000ml 15W system zapachowy HVAC
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
Komercyjny dyfuzor oleju eterycznego o mocy 15 W 500 ml montowany na ścianie
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |

