Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 168 produkty.
Plastikowe dyfuzory aromaterapii 0,5 funt butelka oleju 400 ml do aromaterapii w sypialni lub salonie
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
500 ml My Way Hotel Collection Olej zapachowy, Lemon Sandalwood Amber Scent
| Materiał: | Naturalna Esencja |
|---|---|
| Zapach: | Moja droga |
| Cechy: | Do użytku z dyfuzorem zapachowym |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Zużycie energii: | 50 W. |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Dyfuzor zapachowy w holu hotelu o dużym pokryciu 22 W z wentylatorem
| zasięg: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Napięcie:: | DC12V2A |
12V 10W maszyna do rozpraszania zapachów HVAC do komercyjnej aromaterapii
| Władza: | 10w |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 2-3 l |
Dyfuzor zapachowy HVAC wielokrotnego napełniania Bez ultradźwiękowego montażu ściennego 1200m3 15W
| Moc (W): | 15W |
|---|---|
| Napięcie (V): | 12v |
| Podanie: | handlowy |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Pojemność: | 150 ml (5,07 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 8w |
| Woltaż: | 12v |

