Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 168 produkty.
Elektryczny dyfuzor zapachowy 1000m3 do montażu naściennego
| Rodzaj: | elektryczny dyfuzor zapachowy |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| zainstalować: | mocowanie ścienne |
HVAC Duct 50W 4000ml 5000m3 Hotelowa maszyna zapachowa Aluminium
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Dysza rozpylająca rozpylacz zapachowy 1000CBM do podłączenia do systemu HVAC
| Źródło prądu: | Elektryczny |
|---|---|
| Rodzaj: | dyfuzor olejków eterycznych |
| Głośność dźwięku: | < 25dba |
7 Days Time Control Hotel Scent Machine, odświeżacz zapachu perfum do centrum handlowego
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Niestandardowy 500ML 12V 2A Aluminiowy dyfuzor zapachowy do lobby hotelowego Domowa maszyna zapachowa
| Kolor: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Instalacja: | Podłącz Klimatyzację lub Zewnętrzne |
Odświeżacz powietrza w holu hotelowym o niskim poziomie hałasu / komercyjny dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
| Numer modelu:: | Odświeżacz powietrza w holu hotelowym MX-802 |
|---|---|
| Funkcja: | niski dźwięk |
| Moc:: | 50 W. |
5 Grupy Timer Setting Hotelowa Maszyna Wąchowa, 120 ml Wąchowa Maszyna Wąchowa
| Wielkość: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Czas pracy: | Ustawienie timera dla 5 grup |
| Waga: | 1,8 kg |
Aluminiowy dyfuzor zapachowy oleju hotelowego 4L 50W 3000CBM HVAC
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
当前域名或者端口未绑定,请到后台绑定,该消息可以在后台自定义!
| Instalacja: | Podłączony do HVAC |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz |
| Głośność dźwięku: | < 25 dBa |
Elektryczny dyfuzor zapachowy AC DC Power z 12-miesięczną gwarancją
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |

