Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ customized scent air diffuser ] mecz 180 produkty.
Sterowane aplikacją urządzenie do aromatyzacji powietrza o zasięgu 2000 m³ kompatybilne z systemem HVAC do użytku komercyjnego
| Pojemność: | > 200ml |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, żelazo malowane proszkowo |
| Poziom hałasu: | 40 dB |
HVAC Zainstalowana regulowana maszyna zapachowa Nano Technologia do holu hotelowego
| Źródło prądu: | Elektryczny |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE, RoHS |
| Typ: | dyfuzor olejków eterycznych |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml zapachowy dyfuzor zapachowy
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
Indywidualny dyfuzor olejowy z aromatem hotelowym, aluminiowym metalowym dyfuzorem
| Rodzaj: | Nawilżacz wirnikowy Cool-Mist, dyfuzor olejków eterycznych |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, na biurko, do montażu na ścianie |
| Materiał: | Aluminium + Metal |
Specjalistyczny Metal Hotel Aroma Scent Air Machine 500 Meterów kwadratowych
| Rodzaj: | Nawilżacz Cool-Mist Impeller, dyfuzor olejków eterycznych |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, biurkowy, do montażu na ścianie |
| Materiał: | aluminium + metal |
Domowa aromaterapia Zapachowa maszyna powietrzna Mały dyfuzor olejowy o niskim poziomie hałasu
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆: | Tak |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Maszyna do aromatyzacji powietrza z timerem, niskim poziomem hałasu i zapachem olejku eterycznego
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
Maszyna powietrzna o niskim poziomie hałasu 100 ml Dyfuzor olejowy 10 W o długotrwałym działaniu
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
Maszyna do aromatyzacji powietrza o zasięgu 100m2 z tworzywa sztucznego, z interwałem 30-minutowego rozpylania i obudową z tworzywa sztucznego
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
30 ml/h Spray Volume Scent Air Machine z zapachem olejów eterycznych i DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |

