Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 184 produkty.
Niestandardowe logo Dyfuzor zapachowy HVAC Naścienny dyfuzor zapachowy olejków eterycznych
| Kontrola wilgotności: | Higrostat |
|---|---|
| Funkcja pomiaru czasu!: | TAK |
| Gwarancja: | 1 rok |
Inteligentny dyfuzor oleju aromaterapii z wentylatorem Maksymalna powierzchnia pokrycia 5000m3
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Naścienny Air Aroma Machine Bezwodny zapachowy dyfuzor olejków eterycznych do hotelu
| Moc (W): | 5 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Aplikacja: | Reklama w telewizji |
Wygodne ustawienia zegarka Diffuser oleju eterycznego aromatycznego z napięciem 12V1A przez 1 godzinę / 3 godziny / 6 godzin / i wydajność
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
1.5ml / H 15W 600cbm Dyfuzor olejków eterycznych z pompą powietrza
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Napięcie: | 12v1a |
Aluminiowa maszyna do wąchania zapachów, dyfuzor oleju zapachowego z ustawieniem czasu 1H / 3H / 6H / ON
| Pobór energii: | 5w |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Pojemność zapachu: | 120ml |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 8w |
| Woltaż: | 12v |
Niestandardowy 500 ml przemysłowy dyfuzor zapachowy do użytku komercyjnego w hotelu
| Typ: | Naturalne aromaty i zapachy |
|---|---|
| Stosowanie:: | Dyfuzory zapachowe |
| Nazwa produktu: | olejek zapachowy |
Indywidualny dyfuzor olejowy z aromatem hotelowym, aluminiowym metalowym dyfuzorem
| Rodzaj: | Nawilżacz wirnikowy Cool-Mist, dyfuzor olejków eterycznych |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, na biurko, do montażu na ścianie |
| Materiał: | Aluminium + Metal |
Specjalistyczny Metal Hotel Aroma Scent Air Machine 500 Meterów kwadratowych
| Rodzaj: | Nawilżacz Cool-Mist Impeller, dyfuzor olejków eterycznych |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, biurkowy, do montażu na ścianie |
| Materiał: | aluminium + metal |

