Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 184 produkty.
Bezwodny zapachowy nebulizator olejków eterycznych Inteligentna kontrola aplikacji Air Aroma Machine
| Instalacja: | Podłączony do HVAC |
|---|---|
| Pompa: | Wyprodukowane w Niemczech |
| Kolor: | biało-czarny |
Metalowy 22w 1000ml 3000cbm Dyfuzor zapachowy HVAC do hotelu
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| rozmiar: | 300 * 150 * 360 mm |
| Napięcie (V): | 220 |
Maszyna zapachowa 30 ml / h do aromaterapii i rozpraszania zapachów
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
Ekologiczny dyfuzor zapachowy Hvac do użytku biurowego Radosny zapach z pilotem
| Typ: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE, RoHS |
| Wydajność mgły (galon / dzień): | 12 |
Biały dyfuzor zapachowy HVAC zasilany prądem zmiennym o pojemności 130 ml na olejek eteryczny
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Dyfuzor olejku aromaterapeutycznego 31w 5000cbm 6ml / h Do lobby hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Głośność dźwięku: | <40dba |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |

