Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 194 produkty.
100% czysty olejek zapachowy z kolekcji hotelowej do dyfuzora perfum
| Typ: | Naturalne aromaty i zapachy |
|---|---|
| Stosowanie:: | Dyfuzory zapachowe |
| Nazwa produktu: | olejek zapachowy |
Importowany funkcjonalny ekstrakt z czystych roślin 100% czysty olejek zapachowy olejek eteryczny 500ml do dyfuzorów
| Nr modelu: | Ritz Carlton |
|---|---|
| EINECS: | 289-995-2 |
| Stopień: | Perfumy klasy C |
Aluminiowy dyfuzor olejków zapachowych 500 ml 12v 2A HVAC Hotel Lobby
| Głośność dźwięku: | < 25dba |
|---|---|
| Pojemność: | >200ml |
| Źródło prądu: | Elektryczny |
Aluminiowa maszyna zapachowa o pojemności 500 ml DC12V środkowy obszar elektryczny dyfuzor olejków zapachowych
| Kolor:: | fioletowy |
|---|---|
| Zużycie oleju: | 1,5 ml/godzinę |
| Uzupełnij butelkę: | 500ml |
2000kgs Production Capacity Natural Extraction Essential Oil in 500ml Aluminum Bottle for Customization
| Tom: | 500 ml |
|---|---|
| Numer EINECS: | 289-995-2 |
| Stopień: | Perfumy klasy C |
Olejki eteryczne 120 ml My Way Scent
| Opakowanie: | Butelka |
|---|---|
| Płeć: | Dla obu płci |
| Nazwa produktu: | Olejek zapachowy Hotel Collection |
Cabana 500ml Hotel Collection Oleje eteryczne z cytryną, jasminem, piżmem i innymi zapachami
| Materiał: | Naturalna Esencja |
|---|---|
| Zapach: | Domek |
| Cechy: | Do użytku z dyfuzorem zapachowym |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| Pojemność: | 800ml |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 8w |
Dysza rozpylająca rozpylacz zapachowy 1000CBM do podłączenia do systemu HVAC
| Źródło prądu: | Elektryczny |
|---|---|
| Rodzaj: | dyfuzor olejków eterycznych |
| Głośność dźwięku: | < 25dba |
Maszyna do aromatyzacji powietrza z timerem, niskim poziomem hałasu i zapachem olejku eterycznego
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |

