Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 184 produkty.
Maszyna do aromatyzacji powietrza z timerem, niskim poziomem hałasu i zapachem olejku eterycznego
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
30 ml/h Spray Volume Scent Air Machine z zapachem olejów eterycznych i DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
Anodowane aluminium 500ml 1000m2 50W Dyfuzor zapachowy olejku aromatycznego
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
DC12V Zapach zapachowy Air Machine 15W Aroma Dyfuzor Maszyna Aluminiowa butelka
| Zasięg: | 1200CBM |
|---|---|
| zużycie oleju: | 0-1,8 ml/godzinę |
| Moc (W): | 15W |
Dyfuzor zapachowy z tworzywa sztucznego o małej mocy prądu stałego o powierzchni 100 m2
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
5000 CBM Big Mist Commercial Scent Machine Dyfuzor olejków do aromaterapii
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Moc:: | 31 W. |
HVAC 150Ml Butelka PET 500CBM Dyfuzory oleju aromaterapeutycznego do przejścia
| Imię: | Dyfuzory do aromaterapii |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
1,8 ml / H 1200CBM Dyfuzor zapachowy powietrza HVAC Dyfuzor zapachowy olejków eterycznych
| Głośność dźwięku: | < 20dba |
|---|---|
| Zasięg: | 1200CBM |
| zużycie oleju: | 0-1,8 ml/godzinę |
Komercyjny dyfuzor oleju eterycznego o mocy 15 W 500 ml montowany na ścianie
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |

