Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 184 produkty.
Indywidualny kolor Elektryczny centralny system dostarczania zapachów do biura
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Dyfuzor zapachowy do domu 200ml Piaskowany Kontrolowany przez aplikację 8W
| Stosowanie odświeżaczy powietrza: | Analiza drobiazgowa |
|---|---|
| Wymiar: | 163*50*125mm |
| Materiał: | aluminium + metal |
Elektryczny dyfuzor zapachowy Cool Mist Air Metalowy bezwodny aromat zapachowy
| Zużycie oleju: | 3 ml/godzinę |
|---|---|
| Głośność dźwięku: | < 25dba |
| Pojemność (CFM): | 600cbm |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| Numer modelu: | MX-601 |
|---|---|
| Wymiary produktu: | 30*15*36cm |
| Wymiary pakietu: | 42*41*48cm |
Indywidualne ciche dyfuzory aromaterapeutyczne HVAC zainstalowane dla sklepów
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
1500CBM Pokrycie Zapachowy dyfuzor olejków eterycznych Sam system kontroli zapachu
| Podanie:: | Hotel, Komercyjny, Gospodarstwa Domowego |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny |
| Napięcie:: | DC12V2A |
Hotelowy dyfuzor zapachowy Cicha praca Elektryczna maszyna zapachowa do aromaterapii
| Funkcja: | cicha praca |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
| Wymiar: | 163*50*125mm |
Home Office Aromaterapia Dyfuzor zapachowy powietrza Zasilacz AC DC
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |

