Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 184 produkty.
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Pojemność: | 150 ml (5,07 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 8w |
| Woltaż: | 12v |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 8w |
| Woltaż: | 12v |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 8w |
OEM Service Air Fragrance Machine, Auto Fragrance Machine Stand Alone
| Kolor:: | Czarny, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
130 ml napełniona maszyna zapachowa do oleju / aluminiowy automatyczny dyfuzor zapachowy
| Kolor:: | Czarny, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
Regulowany system zapachowy Hvac z olejkami eterycznymi o pojemności 130 ml
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| Pojemność: | 500ml-2,6l |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
Anodowane aluminium 100 Square Ft 130ml 6W Air Aroma Diffuser
| Napięcie:: | 12V1A |
|---|---|
| Moc:: | 6W |
| Hałas:: | < 30dba |
Niestandardowy 500ML 12V 2A Aluminiowy dyfuzor zapachowy do lobby hotelowego Domowa maszyna zapachowa
| Kolor: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Instalacja: | Podłącz Klimatyzację lub Zewnętrzne |
Pilot zdalnego sterowania Przenośny aluminiowy dyfuzor zapachowy bez wycieku oleju, niższy poziom hałasu
| Napięcie:: | 12v1a |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Hałas:: | <30dba |

