Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 194 produkty.
Anodowane aluminium 100 Square Ft 130ml 6W Air Aroma Diffuser
| Napięcie:: | 12V1A |
|---|---|
| Moc:: | 6W |
| Hałas:: | < 30dba |
Kontrolowane przez aplikację urządzenie do aromatyzacji powietrza o zasięgu 500CBM i wytrzymałej metalowej obudowie do użytku komercyjnego
| Pojemność: | 0,5 - 2,0 l |
|---|---|
| Kontrola wilgotności: | Typ mikrokomputerowy |
| Funkcja czasu: | Tak |
Niestandardowy 500ML 12V 2A Aluminiowy dyfuzor zapachowy do lobby hotelowego Domowa maszyna zapachowa
| Kolor: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Instalacja: | Podłącz Klimatyzację lub Zewnętrzne |
Pilot zdalnego sterowania Przenośny aluminiowy dyfuzor zapachowy bez wycieku oleju, niższy poziom hałasu
| Napięcie:: | 12v1a |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml zapachowy dyfuzor zapachowy
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
Instalacja HVAC Dyfuzory aromaterapeutyczne 150 ml 500CBM
| Imię: | Dyfuzory do aromaterapii |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Metal 22W 2000m3 500ml Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500 / 1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12 V. |
Aplikacja sterowana 2000 CBM pokrycie HVAC Kompatybilny zapach powietrza maszyny do przestrzeni handlowych
| Pojemność: | > 200ml |
|---|---|
| Moc: | 30 w |
| Woltaż: | 12 v |
Sterowane aplikacją urządzenie do aromatyzacji powietrza o zasięgu 2000 m³ kompatybilne z systemem HVAC do użytku komercyjnego
| Pojemność: | > 200ml |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, żelazo malowane proszkowo |
| Poziom hałasu: | 40 dB |
Domowa aromaterapia Zapachowa maszyna powietrzna Mały dyfuzor olejowy o niskim poziomie hałasu
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆: | Tak |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |

