Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 194 produkty.
Ścienny komercyjny dyfuzor zapachów 8W 12V HVAC System
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 101-200ml |
Komercyjny dyfuzor aromatów 1000ml 15W system zapachowy HVAC
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 8w |
30min Spray Interval Mały dyfuzor aromatyczny dla odświeżającej i pobudzającej przestrzeni
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Kolorowa aluminiowa cicho działająca maszyna do powietrza o niskim poziomie hałasu w biurze
| Kolor:: | Czarny, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
Zasilacz prądu stałego Zdalne sterowanie Zapachowa maszyna powietrzna Biały kolor Mały rozmiar
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
Plastikowy biały dyfuzor zapachów dla kojącego doświadczenia aromaterapii
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Maszyna do aromatyzacji powietrza o zasięgu 100m2 z tworzywa sztucznego, z interwałem 30-minutowego rozpylania i obudową z tworzywa sztucznego
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
7 Days Time Control Hotel Scent Machine, odświeżacz zapachu perfum do centrum handlowego
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
当前域名或者端口未绑定,请到后台绑定,该消息可以在后台自定义!
| Instalacja: | Podłączony do HVAC |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz |
| Głośność dźwięku: | < 25 dBa |

