Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 194 produkty.
Elektryczny dyfuzor zapachowy Hvac / srebrny dyfuzor zapachowy do supermarketu
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Komercyjny dyfuzor zapachów HVAC 8W 12V Cicha praca 100-200ml
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 101-200ml |
Komercyjna maszyna zapachowa HVAC Sterowany przez aplikację dyfuzor zapachowy bez wody
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Pojemność (CFM): | 600 cbm |
| Rodzaj: | Nawilżacz Cool-Mist Impeller, dyfuzor olejków eterycznych |
Lobby hotelowe 75W 5000cbm 6,5ml / h HVAC Commercial Aroma Diffuser , HVAC Scent Dyfuzor
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Dyfuzor zapachowy Aroma 360 Air 300 cbm Kontrola aplikacji mobilnej Bluetooth
| Nazwa: | maszyna do dyfuzora zapachów |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium anodowane |
| Napięcie: | 12V1A |
Zdalnie sterowana maszyna do węgla zapachowego o powierzchni 100 m2 i objętości 30 ml/h
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac 22W metalowy 1000ml
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500/1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12V |
Dyfuzor zapachów HVAC o pojemności 1000 ml, malowany proszkowo, z żelaza, z zasięgiem 4000-6000 CBM do użytku komercyjnego
| Typ: | ELEKTROSTATYCZNY |
|---|---|
| Pojemność: | 1000ml |
| Moc: | 100 W |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| Pojemność: | 500ml-2,6l |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |

