Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 194 produkty.
3000cbm Centralna klimatyzacja Dyfuzor zapachowy, Dyfuzor zapachowy 50W HVAC
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Zasięg: | 3000CBM |
HVAC Duct 50W 4000ml 5000m3 Hotelowa maszyna zapachowa Aluminium
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
Ekologiczna maszyna zapachowa do hotelu z systemem HVAC Bez ultradźwięków
| Imię: | Hotelowa maszyna zapachowa |
|---|---|
| Numer modelu:: | MX-802 |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
System zapachowy HVAC o mocy 50 W 12 X 8 X 4 cale Ustawienie timera do użytku w domowym biurze
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
Elektryczna domowa maszyna zapachowa Odświeżacz powietrza Zdalne sterowanie Anodowane aluminium
| Napięcie:: | DC12V |
|---|---|
| Moc:: | 6W |
| Kolor:: | Czarne srebro |
Fioletowy elektryczny samodzielny dyfuzor zapachowy Hvac do 1000 metrów kwadratowych
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Odświeżacz powietrza w holu hotelowym o niskim poziomie hałasu / komercyjny dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
| Numer modelu:: | Odświeżacz powietrza w holu hotelowym MX-802 |
|---|---|
| Funkcja: | niski dźwięk |
| Moc:: | 50 W. |
Cold Diffusion 4000ml 5000m3 Hotelowa maszyna zapachowa
| Numer modelu:: | Hotelowa maszyna zapachowa MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Pilot zdalnego sterowania 6W DC12V POM Dyfuzor zapachowy z dyszą
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Źródło prądu:: | Elektryczny |

