Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 194 produkty.
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Elektrostatyczny dyfuzor zapachów z zasięgiem 4000-6000CBM i sterowaniem przez aplikację do dużych przestrzeni
| Typ: | ELEKTROSTATYCZNY |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 CFM |
| Moc: | 100 W |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
HVAC Przenośny dom Pomieszczeniowy Dyfuzor zapachowy 220V Czarny aluminium samodzielny
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
Mały obszar 130ml 6W Dyfuzor zapachowy 300cbm
| Kolor:: | srebrny, czarny, złoty |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Moc:: | 6 W. |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Pojemność: | 500 ml |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |

