Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 194 produkty.
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Pojemność: | 500 ml (16,91 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
Dyfuzory aromaterapii o zasięgu 500 cbm z instalacją ścienną i poziomem hałasu mniejszym niż 35 dB
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Biały dyfuzor aromatyczny podłączony do ściany z napięciem 12V Super Cichy hałas 32dba
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Zespół olejku eterycznego: | 500 ml |
Ścienny system zapachowy HVAC 1000 mkw. Ft. Obszar pokrycia Kolor biały
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
Ścianowy dyfuzor zapachowy do łazienki, prosty i bezproblemowy dyfuzor aromaterapii 20,2*8*15,5 Cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |

