Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 194 produkty.
Indywidualna maszyna zapachowa do hotelu Srebrny aluminiowy dyfuzor zapachowy HVAC o dużej powierzchni
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Plastikowe dyfuzory aromaterapii 0,5 funt butelka oleju 400 ml do aromaterapii w sypialni lub salonie
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
Nebulizator Aromaterapia PP PBT Bezwodny dyfuzor powietrza USB 1,5W 100mA
| Nazwa produktu: | Dyfuzor zapachowy do samochodu |
|---|---|
| Rodzaj: | Pompa powietrza |
| Funkcjonować: | Nawilżanie + Aromaterapia |
5000cbm 6ml / H Zapachowy dyfuzor zapachowy 31w do holu hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Maksymalne zużycie oleju: | 6 ml / h ± 5% |
| Technologia: | Dyfuzja zimnego powietrza |
Elektryczny dyfuzor zapachowy AC DC Power z 12-miesięczną gwarancją
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
12V 1A Cicha praca komercyjne maszyny zapachowe do sklepów firmowych
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Kontrolowane przez aplikację: | TAk |
Maszyna do aromatyzacji powietrza o pojemności 150 ml, cicha praca, sterowanie przez WIFI, 4G i aplikację, do użytku komercyjnego i hotelowego
| Pojemność: | 150 ml |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 5 W |
Maszyna powietrzna o niskim poziomie hałasu 100 ml Dyfuzor olejowy 10 W o długotrwałym działaniu
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
400 ml Dyfuzorów aromaterapeutycznych z maksymalnym zużyciem oleju 1,5 ml/ h ± 5% 20, 2*8*15, 5 Cm Rozmiar produktu
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
TWIN Pump Dyfuzja zimnego powietrza Metalowa maszyna zapachowa 500 ml na powierzchnię 200 metrów kwadratowych
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, biurkowy |

