Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ custom fragrance oil ] mecz 184 produkty.
5 Grupy Timer Setting Hotelowa Maszyna Wąchowa, 120 ml Wąchowa Maszyna Wąchowa
| Wielkość: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Czas pracy: | Ustawienie timera dla 5 grup |
| Waga: | 1,8 kg |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Pojemność: | 500 ml |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| Numer modelu: | MX-601 |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Woltaż: | 220-240V |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Numer modelu: | MX-603 |
|---|---|
| Woltaż: | DC12V |
| Moc: | 6W |
400 ml aromaterapeutyczny dyfuzor olejów eterycznych doskonały dodatek do Twojej spokojnej przestrzeni
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Ścienny dyfuzor do olejków eterycznych 150ml, komercyjny, 8W 12V
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 150 ml |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Numer modelu: | MX-603 |
|---|---|
| Woltaż: | DC12V |
| Moc: | 6W |
Kontrola aplikacji na telefon Domowa maszyna zapachowa Naścienny dyfuzor olejków eterycznych
| Hałas: | <36 dB |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, biurkowy, do montażu na ścianie |
| Materiał: | aluminium + metal |
Aluminiowy dyfuzor zapachowy oleju hotelowego 4L 50W 3000CBM HVAC
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |

