Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ commercial aroma diffuser machine ] mecz 292 produkty.
Automatyczny dyfuzor zapachowy olejków eterycznych Bluetooth
| Pakiet transportowy: | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Wymiar: | 163*50*125mm |
| Materiał: | Aluminium + Metal |
200CBM 130ml 6W Dyfuzor zapachowy do sypialni
| Rodzaj:: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo:: | CE, RoHS |
| Wyjście mgły (galon / dzień):: | 12 |
1000 stóp kwadratowych Przenośny komercyjny dyfuzor zapachowy Dyfuzor wentylatora o wysokiej wydajności / zapachu
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Hotelowy dyfuzor zapachowy Cicha praca Elektryczna maszyna zapachowa do aromaterapii
| Funkcja: | cicha praca |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
| Wymiar: | 163*50*125mm |
Automatyczny dyfuzor zapachowy Wyświetlacz LCD Mini wentylator Cool Mist Air Aroma Dyfuzor
| Moc (W): | 5 |
|---|---|
| Napięcie (V): | 12 |
| Gwarancja: | 1 rok |
POM Nozzle Metal 300cbm 500ml Maszyna do powietrza zapachowego oleju
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Metal proszkowy |
| Hałas:: | <30dba |
Dyfuzor zapachowy 0,1 ml/h DC12V 250 ml metalowa aluminiowa dysza
| Moc (W): | 5 |
|---|---|
| Napięcie (V): | 12 |
| Gwarancja: | 1 rok |
0.5L 12V2A 1500cbm Dyfuzor zapachowy HVAC z wentylatorem
| Imię: | Maszyna zapachowa |
|---|---|
| Pojemność: | 0,5 l |
| Hałas:: | <30dba |
22W 2000cbm zapachowe dyfuzory zapachowe do lobby hotelowego
| Imię: | Komercyjna maszyna zapachowa |
|---|---|
| Materiał:: | Metal |
| Kolor:: | czarny |
Dyfuzor zapachowy naścienny HVAC z zasięgiem 1500 cbm
| Rodzaj: | Jonizator powietrza |
|---|---|
| Kontrolowane przez aplikację: | TAk |
| Kolor:: | Czarne srebro |

