Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ commercial aroma diffuser machine ] mecz 292 produkty.
Nowa konstrukcja Blue Aluminium Silent Germany komercyjna pompa powietrza HVAC Air Aroma Diffuser
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Ścienny komercyjny dyfuzor zapachów 8W 12V HVAC System
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 100-200 ml |
130 ml komercyjna dyfuzor zapachowy do sypialni o powierzchni 100 metrów kwadratowych
| Rodzaj:: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo:: | CE, RoHS |
| Wyjście mgły (galon / dzień):: | 12 |
150ml ścienny komercyjny dyfuzor zapachów aluminiowy system zapachowy HVAC
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 150 ml |
220V Electric Silent Work Cinema Maszyna do dyfuzora zapachów o dużej powierzchni 3000 CBM
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Profesjonalna bezszumowa maszyna do dyfuzora zapachowego na 1000 metrów kwadratowych
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
500 ml aluminiowy dyfuzor zapachowy z adapterem UL dyszy ze stali nierdzewnej
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 8w |
Aluminiowa metalowa dyfuzor zapachowy 250ml Butelka PET naścienna 300m3
| Materiał: | aluminium + Metal |
|---|---|
| Źródło prądu: | Elektryczny |
| Gwarancja: | 1 rok |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Pojemność: | 150 ml (5,07 uncji) |
|---|---|
| Moc: | 8w |
| Woltaż: | 12v |

