Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ commercial aroma diffuser machine ] mecz 292 produkty.
5000cbm 6ml / H Zapachowy dyfuzor zapachowy 31w do holu hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Maksymalne zużycie oleju: | 6 ml / h ± 5% |
| Technologia: | Dyfuzja zimnego powietrza |
Dyfuzor zapachowy Aroma 360 Air 300 cbm Kontrola aplikacji mobilnej Bluetooth
| Nazwa: | maszyna do dyfuzora zapachów |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium anodowane |
| Napięcie: | 12V1A |
Dyfuzor zapachowy z tworzywa sztucznego o małej mocy prądu stałego o powierzchni 100 m2
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
Elektryczny komercyjny dyfuzor zapachowy z ekranem dotykowym LED, automatyczny dozownik zapachu
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Moc:: | 6 W. |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 8w |
Pompa sprężona 150 ml 100m2 komercyjny dyfuzor zapachowy
| Imię: | Handlowy dyfuzor zapachowy |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Duży komercyjny dyfuzor zapachowy / maszyna zapachowa do hotelu Wydajna pompa
| Imię: | Handlowy dyfuzor zapachowy |
|---|---|
| Stosowanie: | Duża powierzchnia |
| Napięcie:: | 12v2a |
Dyfuzor zapachowy Electrichotel 200m3 HVAC 250ml
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Elektryczny dyfuzor zapachowy Cool Mist Air Metalowy bezwodny aromat zapachowy
| Zużycie oleju: | 3 ml/godzinę |
|---|---|
| Głośność dźwięku: | < 25dba |
| Pojemność (CFM): | 600cbm |
15W komercyjny dyfuzor zapachów HVAC 500ml sterowany aplikacją, montowany na ścianie
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |

