Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ commercial aroma diffuser machine ] mecz 292 produkty.
12V 10W maszyna do rozpraszania zapachów HVAC do komercyjnej aromaterapii
| Władza: | 10w |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 2-3 l |
Niskoszumowy komercyjny dyfuzor zapachowy, elektryczny odświeżacz powietrza w holu hotelowym do dużych powierzchni
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
Commercial Germany Dyfuzor zapachowy pompy Aluminiowa maszyna rezerwowa 3000cbm
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
1000m2 HVAC Electric Dyfuzor Maszyna Hotel zapachowa, cicha pompa robocza
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Super cichy elektryczny dyfuzor zapachowy do domu, biura, pilota do spa
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Kolor:: | Czarne srebro |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
150ml HVAC Hotel elektryczny dyfuzor zapachowy na mały obszar, dyfuzor zapachowy
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml zapachowy dyfuzor zapachowy
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
6000cbm 1000ml 31w Kontrola zapachu Dyfuzor zapachu HVAC
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
Domowy dyfuzor zapachowy Olejek zapachowy Skoncentrowany olejek eteryczny do dyfuzora zapachowego
| Typ: | Naturalne aromaty i zapachy |
|---|---|
| Stosowanie:: | Dyfuzory zapachowe |
| Nazwa produktu: | olejek zapachowy |

