Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ commercial aroma diffuser machine ] mecz 292 produkty.
1500CBM Pokrycie Zapachowy dyfuzor olejków eterycznych Sam system kontroli zapachu
| Podanie:: | Hotel, Komercyjny, Gospodarstwa Domowego |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny |
| Napięcie:: | DC12V2A |
System HVAC 1ml / H 150ml 200cbm Automatyczny dyfuzor zapachowy
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 12 |
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
Dyfuzor zapachowy HVAC 1ml / H 5W 200cbm do domu
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Hvac 250ml 200m3 Dyfuzor zapachowy olejków zapachowych DC12V
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny i biały |
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
7 Days Time Control Hotel Scent Machine, odświeżacz zapachu perfum do centrum handlowego
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Metal 22W 2000m3 500ml Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500 / 1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12 V. |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
Hvac System Hotel 8W 300cbm Elektryczny dyfuzor zapachowy
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac 22W metalowy 1000ml
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500/1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12V |
Lobby hotelowe 1500CBM 22W 500ml Dyfuzor olejków eterycznych
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | DC12V2A |

