Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ commercial aroma diffuser machine ] mecz 292 produkty.
Lobby hotelowe 75W 5000cbm 6,5ml / h HVAC Commercial Aroma Diffuser , HVAC Scent Dyfuzor
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Elektryczny dyfuzor zapachowy Hvac Hotel 300cbm stojący samotnie
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Aluminiowe elektryczne dyfuzory zapachowe 17W 1500CBM 12V1A
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
W pełni zaopatrzona maszyna zapachowa / odświeżacz powietrza z białego metalu
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
Lobby hotelowe Rozpylająca maszyna zapachowa do hotelu / Maszyna zapachowa do aromaterapii
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
300cbm Hotelowy elektryczny dyfuzor zapachowy, domowa maszyna zapachowa z systemem HVAC
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
DC12V 300cbm Hotel Electric Aroma Diffuser, domowa maszyna zapachowa z systemem HVAC
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Indywidualna maszyna zapachowa do hotelu Srebrny aluminiowy dyfuzor zapachowy HVAC o dużej powierzchni
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
150ML Standby Hvac Scent System, elektryczny dyfuzor zapachowy do 100m2 i sklepy detaliczne
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |

