Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ commercial aroma diffuser machine ] mecz 292 produkty.
8W HVAC 200m3 250ml Hotelowy dyfuzor zapachowy
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Metal 35W 2000M3 500ml Hotelowy dyfuzor zapachowy
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Funkcja: | Zrównoważony |
| Kolor:: | czarny |
Niestandardowe logo Dyfuzor zapachowy HVAC Naścienny dyfuzor zapachowy olejków eterycznych
| Kontrola wilgotności: | Higrostat |
|---|---|
| Funkcja pomiaru czasu!: | TAK |
| Gwarancja: | 1 rok |
Promocyjny elektryczny elektryczny dyfuzor zapachowy, metalowy dyfuzor zapachowy 110v
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
12-napięciowa złota aluminiowa komercyjna maszyna zapachowa z dotykowym wyświetlaczem LCD
| Imię: | Komercyjna maszyna do aromatu powietrza |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
1,8 ml / H 1200CBM Dyfuzor zapachowy powietrza HVAC Dyfuzor zapachowy olejków eterycznych
| Głośność dźwięku: | < 20dba |
|---|---|
| Zasięg: | 1200CBM |
| zużycie oleju: | 0-1,8 ml/godzinę |
Standby Silver Aluminium Hotel Zapachowa maszyna o pojemności 350 ml do sklepów
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Maszyna zapachowa 110V Professional Silver Hotel z nebulizatorem ze stali nierdzewnej
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
Średni obszar 500ml 1000m2 Dysza POM Dyfuzor zapachu powietrza
| Materiał:: | Metal proszkowy |
|---|---|
| Napięcie:: | 12v1a |
| Moc:: | 14 W. |
Dyfuzor olejowy o silnym zapachu bez bloków, lekki system Hvac Aroma
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |

