Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 238 produkty.
Biały dyfuzor aromatyczny podłączony do ściany z napięciem 12V Super Cichy hałas 32dba
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Zespół olejku eterycznego: | 500 ml |
Dyfuzor olejowy o silnym zapachu bez bloków, lekki system Hvac Aroma
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Dyfuzor zapachowy na baterie do równomiernego rozprowadzania zapachu w domu
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilanie bateryjne |
| Materiał:: | Metal |
Olejki eteryczne Aromat 1000ml 5000CBM Scent Air Machine 31w
| Materiał:: | powłoka proszkowa Metal |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 220 |
| Moc:: | 31 W. |
1000ml czarny standby hurtowy elektryczny automat do zapachów HVAC z metalowym materiałem
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
Przemysłowa automatyzacja olejków eterycznych 5000CBM o zapachu i zapachu Maszyna powietrzna z butelką o pojemności 1000 ml
| Materiał:: | powłoka proszkowa Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie (V):: | 220 |
Odświeżacze powietrza HVAC Elektryczny dyfuzor zapachowy Elektryczny dyfuzor olejków eterycznych
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
DC12V Zapach zapachowy Air Machine 15W Aroma Dyfuzor Maszyna Aluminiowa butelka
| Zasięg: | 1200CBM |
|---|---|
| zużycie oleju: | 0-1,8 ml/godzinę |
| Moc (W): | 15W |
Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac 22W metalowy 1000ml
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500/1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12V |
Elektryczny dyfuzor zapachowy 1000m3 do montażu naściennego
| Rodzaj: | elektryczny dyfuzor zapachowy |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| zainstalować: | mocowanie ścienne |

