Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 239 produkty.
Mocne, przenośne czarne elektryczne dyfuzory olejków eterycznych HVAC 220 V do dużych powierzchni
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
110V Silver HVAC 40000ml podwójna butelka oleju Aroma Diffuser Maszyna pokryta 5000cbm dla portu powietrza
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Metalowa wtyczka w dyfuzorze aromaterapii Elektryczna do 5000cbm i użytku hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Moc:: | 31 W. |
Niemiecka pompa 5L komercyjny automatyczny dozownik zapachów z dyfuzją zimnego powietrza i zegarem wyświetlacza LCD
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Podwójna pompka powietrza Biały metal, 200 metrów kwadratowych, montowany na ścianie Maszyna zapachowa 500ml z wentylatorem wewnętrznym dla sklepów firmowych
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
Dozownik elektrycznego odświeżacza powietrza o dużej powierzchni z systemem zapachowym HVAC i zewnętrznymi dyszami do spa
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Elektryczny dyfuzor oleju zapachowego
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż:: | 110 v - 220 V/50 Hz - 60 Hz |
| Moc:: | 50 W |
Dyfuzor powietrza zapachowego o powierzchni 200 metrów kwadratowych / Miejsca komercyjne Automatyczny odświeżacz powietrza
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
Pokrycie 5000CMB aluminiowe, stołowe, elektryczne dyfuzory olejków eterycznych HVAC z 2 zewnętrznymi nebulizatorami
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Srebrny aluminiowy komercyjny dozownik odświeżacza powietrza z panelem LED HVAC i uzupełnianą butelką oleju
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |

