Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 238 produkty.
Elektryczny dyfuzor zapachowy powietrza do montażu na ścianie 31w metalowy HVAC
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
5000m3 110V Komercyjny centralny dyfuzor AC z metalowym atomizerem
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Pompa: | Wyprodukowane w Niemczech |
| Zużycie oleju: | 3 ml/godzinę |
Profesjonalne elektryczne dyfuzory do aromaterapii z dyfuzją zimnego powietrza z wyświetlaczem i ustawieniem dnia tygodnia
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Silent Working Elegant Shape elektryczne dyfuzory zapachowe 500ml
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
HVAC 5000cbm 1000ml Automatyczny dyfuzor zapachowy z ponownie napełnionym olejem
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 220 |
| Moc:: | 31 W. |
220V Electric Silent Work Cinema Maszyna do dyfuzora zapachów o dużej powierzchni 3000 CBM
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Nowa konstrukcja Blue Aluminium Silent Germany komercyjna pompa powietrza HVAC Air Aroma Diffuser
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Black Metal Electric Scent Air Aroma Machine 1000 ml na 1500CBM Space
| Podanie:: | Hotel, Komercyjny, Gospodarstwa Domowego |
|---|---|
| Kontrolowane przez aplikację:: | TAk |
| Napięcie:: | DC12V2A |
15W Czarnometalowy Dyfuzor Aromaterapii Zużycie paliwa 2 ml/godzinę dla spersonalizowanego zapachu
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Wysoki zakres 500 ml dyfuzora aromatycznego w metalowej obudowie
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |

