Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 238 produkty.
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Pojemność: | 500 ml |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
Niski poziom hałasu 32dba Diffuser aromatyczny olej eteryczny zaawansowana technologia dla pokrycia 500cbm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Przenośna maszyna zapachowa, automatyczny elektryczny dyfuzor zapachowy
| Imię: | Maszyna zapachowa |
|---|---|
| Materiał: | powłoka proszkowa Metal |
| kolor: | czarny |
Zapach Air Machine Pokrętło Przełącznik Butelka PET 15W
| Nazwa: | Maszyna zapachowa do pokoju |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Materiał:: | Szkło |
220v czarny metalowy automatyczny dyfuzor zapachowy cicha praca z wewnętrznym wentylatorem do holu hotelowego
| Napięcie:: | DC12V2A |
|---|---|
| Moc:: | 22 W. |
| Hałas:: | <35dba |
Domowa maszyna zapachowa do montażu na ścianie 14W 500m3 500ml Dyfuzor olejków eterycznych
| Nazwa: | dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Funkcja: | Przyjazny dla środowiska |
| Kolor:: | Czarny biały |
500m2 olejowe dyfuzory powietrza z czarnego metalu do centrum handlowego
| Napięcie:: | DC12V2A |
|---|---|
| Moc:: | 22 W. |
| Hałas:: | <35dba |
ECO - Friendly Cinema Shopping Mall Scent Delivery System z zamkiem i uzupełnianym olejem
| Napięcie:: | DC12V2A |
|---|---|
| Moc:: | 22 W. |
| Hałas:: | <35dba |
500m2 dyfuzor olejków eterycznych z czarnego metalu z mocną mgłą
| Napięcie:: | DC12V2A |
|---|---|
| Moc:: | 22W |
| Hałas:: | < 35dba |

