Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 238 produkty.
220V Elektryczne, wolne od szumów dyfuzory olejków eterycznych o dużej powierzchni z 500 ml, 3000 CBM
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Wbudowany wentylator Dyfuzor zapachu powietrza o powierzchni 5000 stóp kwadratowych 0,5 l
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml zapachowy dyfuzor zapachowy
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
3000cbm Niebieski aluminiowy komercyjny dyfuzor zapachowy HVAC do systemu marketingu zapachowego
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
CE 8000 godzin żywotności Dyfuzory olejków eterycznych HVAC do handlowych centrów handlowych
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Elektryczny dyfuzor zapachowy HVAC
| Tworzywo:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny |
| Woltaż:: | 110 v - 220 V/50 Hz - 60 Hz |
Biały czarny aluminiowy dyfuzor zapachowy HVAC Komercyjna maszyna zapachowa
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Mocna maszyna do dyfuzji zimnego powietrza Aroma, odświeżacz powietrza zapachowego do systemu Hvac
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Metalowy automatyczny dyfuzor zapachowy 12v 3000CBM z wewnętrznym wentylatorem
| Wyróżniona funkcja: | aromaterapia |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22W |
Ekologiczna restauracja Aroma Dyfuzor powietrza do montażu na ścianie Pompa japońska z metalowym materiałem
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Funkcja: | Przyjazny dla środowiska |
| Materiał:: | Metal |

