Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 239 produkty.
Sterowane aplikacją urządzenie do aromatyzacji powietrza o zasięgu 2000 m³ kompatybilne z systemem HVAC do użytku komercyjnego
| Pojemność: | > 200ml |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, żelazo malowane proszkowo |
| Poziom hałasu: | 40 dB |
500ml Ekologiczna restauracja Air Aroma Diffuser z możliwością montażu na ścianie japońskiej pompy z metalowym materiałem
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
Podwójna pompa powietrza Metalowe dyfuzory olejków eterycznych wbudowany wentylator Z powłoką antykorozyjną ati
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
Montowany na ścianie Mały obszar Przenośny biały metalowy podwójny japoński pompka powietrza Dyfuzor systemu dostarczania zapachów
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
Black Metal 1000 Sqaure Feet HVAC ścienny system dostarczania zapachów do hoteli i sklepów
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Dyfuzory aromaterapeutyczne z białego metalu CE FCC Elektryczny dyfuzor zapachowy z podwójną japońską pompą powietrza
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| Pojemność: | 500ml-2,6l |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Woltaż: | 220V |
110V HVAC 1000m2 samodzielny elektryczny automatyczny dyfuzor zapachowy do lobby hotelowego
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Dyfuzory aromaterapeutyczne 3000CBM HVAC z zegarem i wyświetlaczem LCD
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Bezpieczna pielęgnacja CE Dyfuzory do aromaterapii z białego metalu z regulowanymi przepustnicami Ustawienie programu na 7 dni
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |

