Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 238 produkty.
35W 500ml 2000cbm HVAC Hotelowe maszyny zapachowe do hotelu
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Głośność dźwięku: | <20dba |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Wolnostojący, cichobieżny dyfuzor zapachowy 12V z wbudowanym wentylatorem
| Napięcie:: | DC12V2A |
|---|---|
| Moc:: | 22 W. |
| Hałas:: | <35dba |
Promocyjny elektryczny elektryczny dyfuzor zapachowy, metalowy dyfuzor zapachowy 110v
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Samodzielna maszyna do instalacji HVAC o pojemności 500 ml
| Rodzaj: | maszyna do aromatu powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Funkcja: | Samodzielny |
6000cbm 1000ml 31w Kontrola zapachu Dyfuzor zapachu HVAC
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
Ścienny system dostarczania zapachów Przenośna podwójna pompa powietrza Żywotność 8000 godzin
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
Metalowy domowy dyfuzor zapachowy do domu z dwoma pompkami powietrza
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
Cichy elektryczny dyfuzor perfum Black Metal z uzupełnianym zapachem i butelką 500 ml
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Aplikacja sterowana 2000 CBM pokrycie HVAC Kompatybilny zapach powietrza maszyny do przestrzeni handlowych
| Pojemność: | > 200ml |
|---|---|
| Moc: | 30 w |
| Woltaż: | 12 v |
Sterowane aplikacją urządzenie do aromatyzacji powietrza o zasięgu 2000 m³ kompatybilne z systemem HVAC do użytku komercyjnego
| Pojemność: | > 200ml |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, żelazo malowane proszkowo |
| Poziom hałasu: | 40 dB |

