Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 236 produkty.
Commercial Germany Dyfuzor zapachowy pompy Aluminiowa maszyna rezerwowa 3000cbm
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Biurowy uchwyt ścienny 500ml 600cbm Aromatyczny dyfuzor zapachowy
| Imię: | Dyfuzor zapachowy |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
Biały metal 500ml do montażu na ścianie z blokadą automatyczna komercyjna maszyna zapachowa
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Napięcie:: | 12v1a |
| Moc:: | 14 W. |
Metal 22W 2000m3 500ml Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500 / 1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12 V. |
Metalowy, biały lakier proszkowy 500 ml automatyczny dozownik aerozolu z zamkiem do kawiarni
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Napięcie:: | 12v1a |
| Moc:: | 14 W. |
500 ml aluminiowy dyfuzor zapachowy z adapterem UL dyszy ze stali nierdzewnej
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
1000 ml do montażu na ścianie dyfuzor zapachowy HVAC o dużej powierzchni, czarny metal
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
Fioletowy elektryczny samodzielny dyfuzor zapachowy Hvac do 1000 metrów kwadratowych
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Hala wystawowa wielokrotnego napełniania komercyjna maszyna zapachowa 1000CFM
| Imię: | Komercyjna maszyna zapachowa |
|---|---|
| Materiał:: | Metal |
| Kolor:: | czarny |
TWIN Pump Dyfuzja zimnego powietrza Metalowa maszyna zapachowa 500 ml na powierzchnię 200 metrów kwadratowych
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, biurkowy |

