Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 238 produkty.
Inteligentny dyfuzor oleju aromaterapii 40dBa Hałas i zużycie 2 ml/godzinę dla maksymalnej powierzchni pokrycia 5000 metrów sześciennych
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000 metrów sześciennych, 1500 metrów kwadratowych, 15000 stóp kwadratowych |
Metalowa cicha praca Mocna pompa Hvac System zapachowy z niemieckim atomizerem
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Napięcie (V): | 220 |
Aluminiowa maszyna zapachowa o pojemności 500 ml DC12V środkowy obszar elektryczny dyfuzor olejków zapachowych
| Kolor:: | fioletowy |
|---|---|
| Zużycie oleju: | 1,5 ml/godzinę |
| Uzupełnij butelkę: | 500ml |
Dream On Hotel Kolekcja oleju zapachowego Naturalna biała herbata
| Materiał: | Naturalna Esencja |
|---|---|
| Zapach: | Śnij dalej |
| Cechy: | Do użytku z dyfuzorem zapachowym |
Inteligentny dyfuzor oleju aromaterapii z wentylatorem Maksymalna powierzchnia pokrycia 5000m3
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Twin Japan Air Pump Electric Essential Oil Dyfuzor Wbudowany wentylator z powłoką antykorozyjną Ati
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
Samodzielny automatyczny dyfuzor zapachowy HVAC 1000ml
| Imię: | dyfuzor do aromaterapii spa |
|---|---|
| Materiał:: | Metal |
| Kolor:: | Czarny biały |
Naścienny automatyczny dyfuzor zapachowy HVAC 1000ml 3000cbm
| Imię: | dyfuzor do aromaterapii spa |
|---|---|
| Materiał:: | Metal |
| Kolor:: | Czarny biały |
Czarny metalowy ścienny dyfuzor olejków eterycznych Wbudowany wentylator do powierzchni średniej wielkości
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
5000CBM Automatyzacja olejków eterycznych Aroma Scent Air Machine z 950 ml butelką do napełniania
| Imię: | Aroma Scent Air Machine |
|---|---|
| rozmiar: | 5000CBM |
| kolor: | czarny |

