Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] mecz 238 produkty.
Aluminium Duży obszar systemów dostarczania zapachów HVAC z butelką 2500 ml do marketingu zapachowego
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Inteligentny obudowa metalowa aromaterapia olej dyfuzor 300 ml butelka z tworzyw sztucznych niskiego poziomu hałasu 40dBa
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
5000cbm Popularnie sprzedające się wysokiej klasy dyfuzory olejków aromaterapeutycznych z 4L butelkami oleju
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
HVAC Silver Aluminium, elektryczne dyfuzory zapachowe Butelka 5L i timer
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Siver Anodized Aluminium HVAC Germany Pompa powietrza Scent Air Machine
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Biała metalowa maszyna do powietrza o powierzchni 200 metrów kwadratowych z wentylatorem wewnętrznym
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
Centrum handlowe metr kwadratowy Elektryczny dyfuzor perfum z zewnętrzną dyszą i zegarem
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
1500cbm Dyfuzory do aromaterapii Butelka PET 15W
| Kolor: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Napięcie: | 12V2A |
Big Area 220v 4l Commercial Scent Air Machine z dyfuzją zimnego powietrza i zegarem wyświetlacza LCD
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Profesjonalne dyfuzory olejków eterycznych o pojemności 5000 Cbm Hvac z 2 zewnętrznymi nebulizatorami i zegarem
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |

