Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ wall mounted home scent diffuser ] mecz 92 produkty.
Plastikowy dyfuzor olejów eterycznych o niskim poziomie hałasu 32 dB i szerokim zasięgu 500 cbm
| maksymalne zużycie oleju: | 1,5 ml/godz. ± 5% |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Inne nazwy: | Dyfuzor zapachowy do łazienki |
400 ml białych plastikowych dyfuzorów aromaterapii do łazienki lekkie i niskie poziomy hałasu
| Wielkość produktu: | 20,2*8*15,5 (cm) |
|---|---|
| Poziom hałasu: | Mniej niż 35 dB |
| napięcie: | 12V1A |
500 metrów sześciennych pokrycia biały dyfuzor aromatyczny zaawansowana technologia 30*22.5*10cm wymiary produktu
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Wielkość produktu: | 30*22,5*10 (cm) |
400 ml Dyfuzorów aromaterapeutycznych z maksymalnym zużyciem oleju 1,5 ml/ h ± 5% 20, 2*8*15, 5 Cm Rozmiar produktu
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
Home Hotel Office Aromaterapia Diffuser oleju z metalową obudową i poziom hałasu 40dBa
| Władza: | 10w |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Inteligentny dyfuzor oleju aromaterapii z wentylatorem Maksymalna powierzchnia pokrycia 5000m3
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
1000 Cbm Automatyczny zapachowy cichy odświeżacz powietrza do domu, sterowanie komputerowe
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Odświeżacz powietrza o zapachu kawy Small Area Aroma z aluminium, cicho działającą i silną mgiełką
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
110V Automatyczny system zapachowy HVAC 300m2 Elektryczny dozownik odświeżacza powietrza
| Napięcie: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 18 W |
| Hałas: | <30 dBa |

