Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ wall mounted home scent diffuser ] mecz 92 produkty.
Ścianowy domowy dyfuzor zapachów o masie 0,5 kg, pokrycie 500 cm2 i poziom hałasu poniżej 35 dB dla relaksującej atmosfery
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Dyfuzor zapachowy do łazienki, zamontowany na ścianie, przenośny dyfuzor olejów eterycznych, rozmiar 21*16*7,5 cm
| maksymalne zużycie oleju: | 1,5 ml/godz. ± 5% |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Inne nazwy: | Dyfuzor zapachowy do łazienki |
Ścianowy dyfuzor zapachowy do łazienki, prosty i bezproblemowy dyfuzor aromaterapii 20,2*8*15,5 Cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |
400 ml Diffusora zapachu olejów eterycznych 500 metrów sześciennych
| maksymalne zużycie oleju: | 1,5 ml/godz. ± 5% |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Inne nazwy: | Dyfuzor zapachowy do łazienki |
Ścienny system zapachowy HVAC 1000 mkw. Ft. Obszar pokrycia Kolor biały
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
Domowa maszyna zapachowa do montażu na ścianie 14W 500m3 500ml Dyfuzor olejków eterycznych
| Nazwa: | dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Funkcja: | Przyjazny dla środowiska |
| Kolor:: | Czarny biały |
Dyfuzor aromaterapii czarny, zamontowany na ścianie
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Ustawienia timera: | 1 godzina/3 godziny/6 godzin/ |
| Wielkość produktu: | 65*15*14 (cm) |
Biały dyfuzor aromatyczny podłączony do ściany z napięciem 12V Super Cichy hałas 32dba
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Zespół olejku eterycznego: | 500 ml |
15W Cichy ścienny komercyjny dyfuzor zapachów, zasięg 1200m3
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |

