Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ wall mounted home scent diffuser ] mecz 92 produkty.
1000 CBM Computer Control Scent Air Machine z importowaną pompą i wymiennym olejem do sklepów
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
350ml dozownik do mikro-nebulizacji srebrnego aluminiowego odświeżacza powietrza / HVAC Scent System
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Standby Silver Aluminium Hotel Zapachowa maszyna o pojemności 350 ml do sklepów
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Metalowy domowy dyfuzor zapachowy do domu z dwoma pompkami powietrza
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |
Elektryczne dyfuzory zapachowe Standby Silver Aluminiowe do montażu ściennego z uzupełnianym olejem
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Zaprojektowana elektryczna dyfuzor olejków eterycznych 1000cbm z cichą i mocną mocą
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Srebrne aluminiowe komercyjne dyfuzory olejków eterycznych o bezszumowej i samotnej żywotności
| Napięcie:: | 220 V / 50 Hz-60 Hz |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Indywidualne ciche dyfuzory aromaterapeutyczne HVAC zainstalowane dla sklepów
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Cicha pompa o długiej żywotności Dyfuzor oleju aromaterapeutycznego Zainstalowana maszyna HVAC
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Inteligentny obudowa metalowa aromaterapia olej dyfuzor 300 ml butelka z tworzyw sztucznych niskiego poziomu hałasu 40dBa
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |

