Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ wall mounted home scent diffuser ] mecz 92 produkty.
Elektryczny dyfuzor zapachowy Hvac Hotel 300cbm stojący samotnie
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
System HVAC 1ml / H 150ml 200cbm Automatyczny dyfuzor zapachowy
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 12 |
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
150Ml metalowe mini dyfuzory do aromaterapii z pompą powietrza o długiej żywotności, dyfuzor zapachowy
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Mały metalowy system zapachowy Hvac, elektryczny dyfuzor zapachowy do 100m2 i sklepy detaliczne
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Wygodne ustawienia zegarka Diffuser oleju eterycznego aromatycznego z napięciem 12V1A przez 1 godzinę / 3 godziny / 6 godzin / i wydajność
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Niski poziom hałasu 32dba Diffuser aromatyczny olej eteryczny zaawansowana technologia dla pokrycia 500cbm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
400 ml aromaterapeutyczny dyfuzor olejów eterycznych doskonały dodatek do Twojej spokojnej przestrzeni
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Czarny dyfuzor olejów eterycznych o zaawansowanej technologii, o powierzchni 2000 m2
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Ustawienia timera: | 1 godzina/3 godziny/6 godzin/ |
| Wielkość produktu: | 65*15*14 (cm) |
100 ml pojemności Czarny dyfuzor olejów eterycznych z ustawieniami zegarka 1 godzina / 3 godziny / 6 godzin / włączony i kolor czarny
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Ustawienia timera: | 1 godzina/3 godziny/6 godzin/ |
| Zespół olejków eterycznych: | 1000ML |
Metalowy dyfuzor biurowy w kolorze czarnym z ultra cichą obsługą i poziomem hałasu 32dba
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Ustawienia timera: | 1 godzina/3 godziny/6 godzin/ |
| Materiał: | Metal |

