Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ wall mounted home scent diffuser ] mecz 92 produkty.
Czarny dyfuzor na ścianie Hałas poniżej 35dBN Dostosowywalne logo 65*15*14 Cm
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Ustawienia timera: | 1 godzina/3 godziny/6 godzin/ |
| Wielkość produktu: | 65*15*14 (cm) |
Regulowany system zapachowy Hvac z olejkami eterycznymi o pojemności 130 ml
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
Stwórz odświeżającą atmosferę z naszym komercyjnym dyfuzorem zapachu 12V 1A napięcie i 32dba hałas
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
Biały dyfuzor zapachowy HVAC zasilany prądem zmiennym o pojemności 130 ml na olejek eteryczny
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
Samodzielna maszyna 12 V o pojemności 100 ml z kolorowym dyfuzorem zapachowym do domu do systemu kontroli zapachów
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Kolor:: | Czarne srebro |
Kontrola aplikacji na telefon Domowa maszyna zapachowa Naścienny dyfuzor olejków eterycznych
| Hałas: | <36 dB |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, biurkowy, do montażu na ścianie |
| Materiał: | aluminium + metal |
HVAC anodowany aluminiowy automatyczny dyfuzor zapachowy z zamkiem 600cbm Do sklepów odzieżowych
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Dyfuzor zapachowy naścienny HVAC z zasięgiem 1500 cbm
| Rodzaj: | Jonizator powietrza |
|---|---|
| Kontrolowane przez aplikację: | TAk |
| Kolor:: | Czarne srebro |
Ścienny dyfuzor olejków eterycznych Hvac / uzupełniana butelka 150 ml Maszyny zapachowe Hvac
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Biały metalowy, montowany na ścianie system dostarczania zapachów Hvac z zamkiem i uzupełnianą butelką oleju
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |

