Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ wall mounted home scent diffuser ] mecz 92 produkty.
Super cichy srebrny aluminiowy dyfuzor olejków eterycznych z regulacją godzin i dni pracy
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Kolor:: | Czarne srebro |
Kolorowe aluminiowe 1000 stóp kwadratowych Hotelowa maszyna zapachowa 100 ml szklana butelka z zegarem
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Kolor:: | Czarne srebro |
5 W 150 ml 1000 stóp kwadratowych Aroma Air Dyfuzor do marketingu zapachowego
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie: | 12V |
Hvac 250ml 200m3 Dyfuzor zapachowy olejków zapachowych DC12V
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny i biały |
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
8W 150ml 300CBM Aroma Air Dyfuzor do marketingu zapachowego
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny i biały |
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
Rozpylacz ze stali nierdzewnej Automatyczny dyfuzor zapachowy / maszyna zapachowa do domu
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Biuro, opcjonalny dyfuzor oleju stojący na podłodze, obudowa metalowa, plastikowa butelka 500 ml
| Władza: | 10w |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
100ml automatyczny elektryczny dyfuzor zapachowy do domu / biura z japońską pompą
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Kolor:: | Czarne srebro |
Gotowy do użytku komercyjny elektryczny odświeżacz powietrza na zimno z powłoką aluminiową
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Kolor:: | Czarne srebro |

